Jak wybrać łazienkowy stojak na ręczniki?

Bardzo często w łazience nie ma kaloryfera, na którym można byłoby powiesić ręcznik po kąpieli. Na szczęście dostępne są na rynku praktyczne i stylowe wieszaki na ręczniki do łazienki, które wykonane są z różnych materiałów w ciekawym wzornictwie.

Łazienkowy stojak na ręczniki

Łazienka wcale nie musi być nudna. Wystarczy postawić na ciekawe dodatki w designerskiej odsłonie. Praktycznym i stylowym dodatkiem jest łazienkowy stojak na ręczniki, który może składać się z jednego, dwóch czy trzech uchwytów. Stojące wieszaki nie wymagają wiercenia w ścianie. Niektóre modele skonstruowane są tak, że można jest bezpośrednio postawić przy ścianie, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca szczególnie w niewielkiej łazience. Łazienkowy stojak na ręczniki jest ciekawym elementem wyposażenia, który można dopasować do wnętrz urządzonych w każdym stylu.

Na co zwrócić uwagę wybierając wieszaki na ręczniki do łazienki?

Każdy element znajdujący się w łazience musi być odporny na wilgoć. Dlatego wybierając stojaki łazienkowe, należy zwrócić uwagę, z czego zostały one wykonane. Producenci oferują stojaki drewniane, bambusowe, z tworzyw sztucznych i metali nierdzewnych. Każda z tych opcji doskonale sprawdzi się w łazience. Nie bez znaczenia jest aspekt wizualny. Łazienkowy stojak ręcznikowy powinien być stylowy i nowoczesny. Dostępne są stojaki w różnych kształtach, które doskonale sprawdzą się w stylu klasycznym, nowoczesnym, industrialnym czy skandynawskim.

Wieszaki na ręczniki bez wiercenia

W każdej łazience powinien znajdować się wieszak na ręczniki. Ilość uchwytów zależna jest od ilości domowników. Każdy powinien mieć swój własny wieszak, aby ręczniki mogły swobodnie wyschnąć po kąpieli. Wieszaki bez wiercenia są najbardziej praktycznym rozwiązaniem. Można je ustawić w dowolnym miejscu i dobrać do każdego stylu. Producenci akcesoriów łazienkowych oferują produkty wykonane w różnych stylach i kolorach. Hitem w ostatnim sezonie są czarne dodatki, które doskonale podkreślają nowoczesny styl. Drewniane stojaki natomiast idealnie wpisują się w industrialne wnętrza.

Comments are closed.