Nowoczesne ścienne baterie wannowe

Producenci baterii do wanny oferują szeroką gamę produktów, które odpowiadają nowoczesnym trendom. Najczęściej wybieranymi bateriami są baterie ścienne.

Na co zwrócić uwagę wybierając baterię do wanny?

Bateria do wanny przede wszystkim musi pasować do wnętrza łazienki. Dlatego pierwszym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jest wygląd. Oczywiście bateria wannowa musi zapewniać komfort użytkowania. Ważna jest także wysoka jakość wykonania, która zapewni bezawaryjne działania przez długie lata. Co jeszcze należy wziąć pod uwagę? Przede wszystkim łatwość montażu oraz czyszczenia.

Baterie ścienne dostępne są w dwóch wersjach. Pierwsza z nich to bateria do wanny natynkowa, którą montuje się bezpośrednio do instalacji i jest ona widoczna w łazience. Drugą opcją są baterie wannowe podtynkowe, których elementy zewnętrzne zamontowane są w ścianie.

Bateria wannowa – dodatkowe funkcje poprawiające komfort kąpieli

Baterie do wanny (sprawdź przykładowe modele)skonstruowane są w różnych wariantach. Można znaleźć modele, które posiadają jeden uchwyt do regulacji temperatury i strumienia wody, a także baterie z dwoma uchwytami. Dobrze jest wybrać baterię, która będzie mieć termostat. Takie rozwiązanie jest bardzo ekologiczne i pozwala oszczędzić sporo wody podczas kąpieli. Termostat reguluje temperaturę wody bez względu na ciśnienie, co jest bardzo przydatne w przypadku kąpieli dziecka.

Bardzo fajnym dodatkiem jest perlator, który umożliwia jeszcze większą oszczędność wody. W przypadku wyboru baterii do wanny, która ma pełnić funkcję słuchawki prysznicowej, można postawić na wariant z deszczownicą.

Białe, srebrne i czarne baterie wannowe

Łazienka przede wszystkim musi być funkcjonalnym pomieszczeniem. Tak też jest w przypadku baterii do wanny, która powinna zapewniać maksymalny komfort podczas kąpieli. Jednak aspekt wizualny jest równie ważny.

W eleganckich i stylowych wnętrzach człowiek czuje się lepiej i może się odprężyć. Dlatego warto wybrać baterię do wanny, która będzie współgrała z aranżacją łazienki. Producenci oferują różną kolorystykę i wzornictwo, które sprawdzi się w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach.

Comments are closed.